Young Poong Yopokki Kimchi Rabokki Cup, Tteokbokki Topokki Rice Cakes with Ramen Noddle and Kimchi Flavored 145g

  • 3,49€
  • Ex Tax: 3,49€

Yopokki Kimchi Rabokki. Yopokki Kimchi Rabokki, kur grauzdēta kimchi saldskāba garša satiekas ar pikantajām tteokbokki un ramen nūdelēm. Tas ir krūzes formas instant rabokki, ko viegli ēst, karsējot to mikroviļņu krāsnī. Tas ir produkti, kas apvieno tteokbokki daudzo garšu ar kimchi un ramen nūdeļu pikanto garšu. 1. Pēc trauka atvēršanas i vāki pievieno krūzē rīsu kūkas un rīsu kūkas, ielieciet pulverzupu un piepildiet ar ūdeni tik daudz, cik ires līnija. 2. Cieši pārklājiet vāku un pagatavojiet mikroviļņu krāsnī 3 minūtes un 30 sekundes (700 W). 3. Izņemiet to un samaisiet 15 sekundes, lai padarītu to vēl garšīgāku. -Ieteicams gatavošanas laiks mikroviļņu krāsnī 1000w: 1 minūte 30 sekundes ~ 2 minūtes 700 w: no 3 minutes līdz 3 minutes un 30 secondm Piezīme) Piedāvātais gatavošanas laiks var nedaudz atšķirties atkarībā no mikroviļņu jaudas jaudas.

Sastāvdaļas Rīsu kūkas: rīsi, rafinēta sāls, citronskābe (E330), graudu spirts Ramen: kviešu milti, modificēta ciete, rafinēta sāls, palmu eļļa, guāra sveķi, nātrija pirofosfāts, nātrija karbonāts, kālija karbonāts] Garškurs, vielu pulveris [pulvercukurs, vielu pulveris tomātu pulveris, rafinēta sāls, mononātrija L-glutamāts (garšas pastiprinātājs), modificēta ciete, kaltēts zaļais sīpols, maltodekstrīns, sīpolu pulveris, bezūdens citronskābe, ķiploku pulveris, paprikas oleosveķi, dinātrija 5'-ribonukleotīds, aspartāms (satur fenilalanīnu)].

Informācija par uzturvērtību uz 100g: Enerģētiskā vērtība 520kcal/ Tauki 14g no tiem piesātinātās taukskābes 5g / Ogļhidrāti 95g no tiem cukurs 12g / Olbaltumvielas 10g / Sāls 0.2g.

Write a review

Please login or register to review